Wynajem kwater dla pracowników

Od siedmiu lat prowadzę pensjonat. Mam w nim aż trzydzieści różnych pokoi. Zazwyczaj wynajmują u mnie osoby, które przyjechały na wakacyjny odpoczynek. Po okresie wakacyjnym, przeznaczam pokoje na kwatery pracownicze. Niedaleko nas prowadzone są różne budowy i inwestycje, w związku z tym firmy szukają noclegów pracowniczych. U mnie z pewnością mogą je znaleźć. 

Oferta kwater pracowniczych

kwatery dla pracowników działoszynNie każdy wie, że po sezonie wynajmuję kwatery za połowę ceny, niż w okresie wakacyjnym. Muszę wtedy promować swój pensjonat. Utworzyłam stronę internetową, na której umieszczam różne informacje. Ostatnio zamieściłam tam folder o nazwie: kwatery dla pracowników działoszyn. Wrzuciłam tam kilka zdjęć pokoi, tak by każdy miał podgląd na to, gdzie mógłby nocować. Zamieściłam tam też krótką charakterystykę. Napisałam jakie są to kwatery. Przeważnie każda ma dostęp do osobnej łazienki. Oferujemy całodobowe wyżywienie, tak by każdy pracownik był tu należycie przyjęty i czuł się, jak u siebie w domu. Propozycje wynajmu kwater zamieszczam w Internecie, tuż po zakończeniu wakacji. Natomiast w samym tym okresie nie ma mowy o tym, by pracownicy tu przebywali, chyba, że na urlopie, w czasie wypoczynku. Często dostaję też zapytania, czy mamy u siebie pomieszczenie z kinem domowym i bar. W czasie, gdy wynajmuję kwatery jest dostęp do sali kinowej. Natomiast bar jest zamknięty. Nie chcę niepotrzebnych rozrób. W ostatnim roku miałam dużo wynajmów. W tym roku liczę na to samo.

Kwatery są chętnie zamawiane przez firmy, których pracownicy robią przy budowie. Zdarzają się też tacy, którzy przyjeżdżają w delegację. Wyjeżdżając stąd zgodnie wszyscy twierdzą, że dobrze, że wynajmuję im te kwatery w niższej cenie. Ja też się cieszę, ponieważ mam wtedy klientów i niemały zarobek. Na tę chwilę mam wszystko zarezerwowane i tak będzie przez najbliższe dwa miesiące.