Wynajem mobilnego drink baru

W ostatnim czasie niezwykle popularna stała się usługa wynajmu profesjonalnego drink baru obsługiwanego przez utalentowanego barmana. Taka opcja to nie tylko możliwość podania smacznych i wymyślnych drinków, ale również atrakcje w postaci doskonałych pokazów barmańskich – zwykle zakończonych pokazami z ogniem. Wszyscy zaproszeni goście będą z pewnością pod wielkim wrażeniem.

Drink bar – na jakie okazje?

mobilny drink barNajczęściej takie rozwiązanie jest wykorzystywane w trakcie organizowania nowoczesnych, klimatycznych przyjęć weselnych. Nie od dziś wiadomo, że obecne imprezy ślubne wyglądają zupełnie inaczej niż przyjęcia, które pamięta się przed laty. Bliscy mają przeróżne preferencje jeśli chodzi o napoje alkoholowe i dlatego mobilny drink bar może okazać się po prostu najlepszym wyborem. Często barmani organizują także mini szkolenia dla gości oraz udostępniają bar w celu wykonania w pełni samodzielnie ulubionego drinka. Mobilne bary mogą urozmaicić także inne przyjęcia rodzinne czy firmowe imprezy – ważne jednak, aby dopasować liczbę zatrudnionych barmanów do planowanej ilości zaproszonych uczestników przyjęcia. To samo oczywiście dotyczy wielkości wynajętego baru. Ważne, by wszystkie szczegółowe informacje przedstawić właścicielowi firmy barmańskiej i eventowej, aby poznać już na wstępie współpracy koszty związane z obsługą i wynajmem mobilnego baru.

Okazuje się, że klienci mogą samodzielnie zakupić swój własny alkohol lub też w pełni zdać się na doświadczenie i wiedzę barmanów. Oczywiście drinki mogą być również bezalkoholowe i równie smaczne! To propozycja dla gości, którzy stronią od alkoholi albo są kierowcami. Jest to bardzo miła alternatywa i takie osoby z pewnością docenią możliwość skorzystania z nowoczesnego baru mimo nietolerowania alkoholu.