Wynajem samochodu z OC – sprawdzone wypożyczalnie

Moja żona do mnie przed chwilą zadzwoniła przerażona, że ktoś jej wjechał w zaparkowany samochód na parkingu. Nie wiedziała zupełnie, co robić, dlatego postanowiła zadzwonić do mnie i zapytać, co teraz. Przecież musi jakoś dojeżdżać do pracy, a komunikacja miejska na pewno nie jest dla niej.

Jak wynająć samochód z OC

Wynajem samochodów gdynia

Uspokoiłem ją i powiedziałem, że zawsze może skorzystać z usług wypożyczalni samochodowej i nic zapłaci ani złotówki. Jednakże pierwsze, co powinna zrobić to skontaktować się ze swoim ubezpieczycielem, aby ten wskazał wypożyczalnię samochodów, która posiada pojazdy na wynajem bezkosztowo w swojej ofercie. W skrócie są to wypożyczalnie, które mają podpisaną stałą umowę z ubezpieczycielem i jeśli tylko pomiędzy sobą przekażą odpowiednie dokumenty, to samochód będzie od razu czekał na klienta, zanim ten jeszcze zdąży przyjechać do wypożyczalni. Wynajem samochodów gdynia to jak widać wiele możliwości. Moja żona bardzo się dzięki temu uspokoiła, a wypożyczalnia samochodów z oc okazała się znajdować bardzo blisko miejsca zdarzenia. Od razu ubezpieczyciel zajął się wszystkimi sprawami,czyli odholowaniem samochodu zepsutego, oraz zleceniem wynajęcia nowego samochodu z oc. Kolejną ważną rzeczą jest też to, aby dokładnie spisać zeznania ze sprawcą. W przeciwnym wypadku wypożyczalnia samochodów z oc może nie wynająć nam samochodu bezkosztowo. Jednakże sprawca też za to bezpośrednio nie płaci, gdyż cała kwota ściągana jest z ubezpieczenia, więc nie ma tego złego.

Moja żona się uspokoiła tym bardziej, jak wybrała w wypożyczalni bardzo ładny model samochodu osobowego. Znalazła kolor, jaki jej odpowiada i dowiedziała się, że takim autem będzie jeździć jeszcze przez minimum dwa tygodnie, aż jej samochód nie zostanie w pełni naprawiony przez warsztat samochodowy. Tak się związała z wypożyczalnią, że nie chciała tego samochodu ostatecznie oddać!