Wystawa obrazów w galerii sztuki

Byłem pracownikiem galerii sztuki od kilku tygodni. Nie posiadałem specjalnego doświadczenia, jednak znałem się na sztuce i właśnie dlatego dostałem tę pracę. W ciągu pracy zorganizowałem jedną wystawę i nawet sobie poradziłem. Szykowała się kolejna wystawa, ale poważniejsza tym razem.

Wystawienie obrazów na płótnie w galerii sztuki

obraz na płótnieDyrektor galerii sprowadził jeden z najchętniej oglądanych obrazów na świecie i właściwie dla tego okazu miała odbyć się cała wystawa. Był to najcenniejszy obraz na płótnie, który pojawił się w galerii na dwa dni przed planowaną wystawą. Dyrektor zalecił mi sprowadzenie innych obrazów, które miały cieszyć oczy odwiedzających. Czasu na to miałem niewiele i nie wiedziałem tak na prawdę czy sobie poradzę. Obrazy musiały być namalowane na płótnie i pochodzić spod pędzla jakiegoś znanego artysty. Znałem kilka źródeł, z których mogłem takie obrazy wypożyczyć i uruchomiłem swoje znajomości. To mi zdecydowanie pomogło, bo w galerii sztuki pojawiło się dużo obrazów malowanych na płótnie. Obraz, który został sprowadzony był odpowiednio zabezpieczony. Każdy mógł go obejrzeć, ale nie mógł podejść za blisko i go dotknąć. Ludzie często tak robili, ale ten obraz był zbyt cenny i galeria nie mogła sobie pozwolić na tego typu sytuacje. W galerii podczas wystawy przebywałem przez cały czas i wszystko miałem pod kontrolą. Wystawa zdecydowanie się udała, ponieważ również obrazy, które na tę wystawę sprowadziłem wzbudzały spore zainteresowanie u zwiedzających.

Obrazy w galerii wystawiane były przez tydzień czasu. Pojawiło się wielu zwiedzających, którzy przybyli nawet z innych miast, ażeby zobaczyć na własne oczy ten wyjątkowy obraz. Ja sam cieszyłem oko jego widokiem kilka razy dziennie. Było to prawdziwe dzieło.