Zainwestowanie w dom kanadyjski

Skoro miałem wydać wszystkie oszczędności swojego życia na dom, to musiał to być przede wszystkim ładny dom. Owszem, miałem swoje wymagania, których się trzymałem. Póki co nic nie znalazłem, ale mi się nie spieszyło, bo miałem gdzie mieszkać. Wolałem poczekać i kupić idealny dla dom.

Dom kanadyjski kupiony za gotówkę 

domy kanadyjskie śląskieMój kumpel Tomek pracował w biurze nieruchomości i wiedział dzięki temu jakie domy były najchętniej wybierane. Podpytałem go więc, ponieważ liczyłem, że podsunie mi jakiś ciekawy pomysł. Tomek ucieszył się, że przyszedłem właśnie do niego i od razu powiedział mi, że najlepiej sprzedają się tylko domy kanadyjskie Śląskie miało coraz więcej takich domów w ofercie i Tomek zapewnił mnie, że może znaleźć dla mnie jakąś wyjątkową ofertę. Najpierw jednak chciałem zobaczyć jak wyglądał taki kanadyjski dom, bo nie wiedziałem czy mi się spodoba. Kiedy jednak Tomek pokazał mi ofertę takiego domu, to byłem zachwycony. Właśnie takiego domu szukałem od samego początku. W biurze nieruchomości była to jedyna oferta sprzedaży domu kanadyjskiego a zainteresowanie ogromne. Dom co chwilę ktoś oglądał i Tomek zakładał, że sprzeda go nie dalej jak za miesiąc. Dysponowałem gotówką i  mogłem od ręki kupić ten dom. Tak mi się on podobał, że uznałem, że nie ma sensu się dłużej zastanawiać, bo jeszcze ktoś kupi ten dom przede mną. Powiedziałem Tomkowi, że się decyduje i jeszcze pojechaliśmy obejrzeć ten dom. Prezentował się perfekcyjnie, co wpłynęło jeszcze bardziej na moją decyzję.

Do swojego nowego domu mogłem się szybko przeprowadzić, gdyż płatność gotówką wszystko ułatwiła. Nie miałem tylu formalności do załatwienia. Dom kupiłem już urządzony i nie musiałem podejmować żadnych dodatkowych inwestycji. To mi zdecydowanie odpowiadało.