Zalety zabiegu endermologii

Osoby, które bezskutecznie walczą z niepożądaną tkanką tłuszczową, mogą skorzystać z różnorodnych zabiegów wyszczuplających. Dużą popularnością cieszy się endermologia. Masaż podciśnieniowy skutecznie radzi sobie z cellulitem, wspomaga proces odchudzania, modeluje sylwetkę. Cieszy się dużą popularnością wśród sportowców, gdyż relaksuje oraz rozluźnia mięśnie.

Zabieg endermologii działa wyszczuplająco

endermologia białystokZabieg jest bezpieczny, wykazuje właściwości odchudzające, oczyszczające i odmładzające. Wykorzystywany jest również w leczeniu różnych schorzeń narządu ruchu. Wiele osób decyduje się na zabieg, jakim jest endermologia Białystok to miejsce, gdzie metoda ta jest często stosowana w zwalczaniu różnych niedoskonałości. Skutecznie radzi sobie z pomarańczową skórką, a także niepożądaną tkanką tłuszczową. Podczas zabiegu wykorzystuje się specjalne głowice, których zadaniem jest rolowanie skóry do wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki temu można pobudzać głębokie warstwy skóry, usprawnić krążenie żylne oraz limfatyczne. Rozbite substancje tłuszczowe zdecydowanie łatwiej są wydalane z organizmu. Zabieg endermologii może być wykonywany na całym ciele oraz twarzy. Stymuluje produkcję włókien kolagenowych, wspomaga proces odchudzania, działa odmładzająco. Sprawia, że skóra jest sprężysta i elastyczna. Dzięki niemu można poprawić kontur twarzy, pozbyć się drobnych zmarszczek. Ten rodzaj masażu wykazuje korzystny wpływ na skórę i mięśnie, poprawia samopoczucie.

Sprzyja produkcji endorfin, łagodzi ból i odpręża. Jest skutecznym sposobem na walkę z obrzękami, a także bólami mięśni, kości i stawów. Jest często wykorzystywany w leczeniu uszkodzeń więzadeł oraz ścięgien. Przeciwwskazaniem do skorzystania z tej bardzo popularnej metody są między innymi żylaki, ciąża i karmienie piersią oraz aktywne choroby nowotworowe.