Zamówienie odpowiedniej rolety

 

Rolety są doskonale znanym produktem, który umożliwia nam efektywne zaciemnienie pomieszczenia. Jednocześnie, zdecydowana większość rolet daje nam możliwość obniżenia temperatury w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane, ponieważ stanowią nie tylko zasłonę dla promieni słonecznych, ale często również pozwalają na ich odbijanie.

Roleta produkowana na wymiar

roleta na wymiarZe względu na właściwości rolet, a także ich bardzo zróżnicowaną ofertę, stają się one często elementem wyposażenia, którym zainteresowane są nie tylko osoby prywatne, ale również przedsiębiorcy. Kiedy siedziba naszej firmy jest wyposażona w dużą liczbę okien, w ciągu dnia może okazać się, że promienie słoneczne, które wpadają do pomieszczenia, znacząco utrudniają realizowanie różnorodnych zadań, np. pracy przy komputerze. Często okazuje się również, że okna, które znajdują się w biurowcu cechują się niestandardowymi rozmiarami. W takich okolicznościach dobrym rozwiązaniem może okazać się roleta na wymiar, którą możemy zamówić w odpowiedniej firmie, przedstawiając nasze potrzeby nie tylko w zakresie wielkości rolety, ale także jej funkcjonalności. Rolety mogą być wykonywane z różnych materiałów, w zależności od tego, czy mają izolować wyłącznie od światła, jakie emitowane jest przez promienie słoneczne, czy też również od ciepła, które jest z nimi powiązane. Ważny jest też sposób, w jaki rolety mogą być zasuwane lub rozsuwane, czy jest on manualny, czy też zautomatyzowany.

W przypadku firm, najczęściej decydujemy się na wprowadzenie całego systemu kontroli jasności i temperatury w naszych pomieszczeniach. Oznacza to, że rolety najczęściej montowane są przy wykorzystaniu zautomatyzowanej możliwości kontrolowania tego, czy okna są odsłonięte, częściowo zasłonięte czy też zasłonięte całkowicie.