hotel

Żywność w hotelu

Wiele osób uważających się za ekspertów w sprawach żywienia doradza innym, jak i co mają jeść, żeby było zdrowo. A co kiedy okaże się, że jednak to, co nam polecają nie jest wcale takie zdrowe? Najczęściej zdrowe jedzenie można zjeść w spa, gdzie o nasze dobre samopoczucie dbają pracownicy tego miejsca. W spa możemy naprawdę nie tylko dobrze zjeść, ale również skorzystać z zabiegów, które będą oparte na niektórych zdrowych składnikach odżywczych.

Jakie zdrowe produkty oferują hotele?

Podobnie, jeżeli organizujemy swoje wesele możemy sami skomponować nasze menu tak, aby było ono zdrowe. Kucharze hotelu, w którym mamy zamiar się bawić powinni przygotować wszystko tak, aby goście na weselu byli w pełni zadowoleni. Z pewnością wiele hoteli będzie posiadało zdrową żywność, z której będzie można przygotować przepyszne potrawy. Poniżej przedstawionych zostanie kilka produktów, które powszechnie uważa się za zdrowe, a tak naprawdę wcale tak nie jest. Ryż i kasza kuskus – ich obróbka w procesie produkcji powoduje, że tracą prawie wszystkie walory odżywcze, dlatego najlepiej, jeśli już zdecydujemy się na zakup ryżu i kaszy, kupować ryż brązowy i pełnoziarnistą kaszę. Jeszcze niedawno dostępność tych produktów była w polskich miastach mocno ograniczona. Chociaż warto dodać, że w miejscowościach położonych blisko granicy, jak Gorzów Wielkopolski, sytuacja była trochę korzystniejsza. Pozwoliło to na rozwój wyśmienitych hoteli, których właśnie w Gorzowie nie brakuje. Przez lepszą dostępność wielu produktów, dobry hotel w Gorzowie Wielkopolskim nie jest obecnie specjalnie trudny do znalezienia. Hotele te często odwiedzane są przez podróżujących, gdyż zapewniają stosunkowo niską cenę za usługi wysokiej jakości. Jeśli poszukujesz więc noclegu w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego, zdecyduj się na to miasto, gdyż oferuje hotele naprawdę godne polecenia.

hotelJakie produkty uważamy za takie, które mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie? Woda smakowa – wiele osób się nią zapija, bowiem uważają, że jest smaczna i zdrowa, jednak po jej zbadaniu okazuje się, że ze zdrową odżywczą wodą mineralną ma niewiele wspólnego. Jak się dobrze zastanowić, to na zdrowy rozum do razu widać, że w wodzie smakowej jest pełno konserwantów, aromatów, sztucznych słodzików, a przede wszystkim cukru. Dlatego też, zdrowszą odmianą będzie normalna woda mineralna z dodatkiem soku z cytryny albo pomarańczy. Płatki śniadaniowe dla dzieci – po przetestowaniu okazuje się, że w 100 g mieści się ponad 400 kalorii, do tego nie posiadają odpowiedniej ilości błonnika, za to posiadają dużo cukru, sodu i tłuszczu.

Lepszym rozwiązaniem dla dzieci i nie tylko będzie müsli, jednak i tutaj musimy pamiętać, żeby sprawdzić czy nie mają w swym składzie cukru i utwardzonego tłuszczu. Jeśli zdecydowaliśmy się na nocleg w hotelu, jego obsługa udzieli nam na naszą prośbę wyjaśnień. Dla dzieci, najlepiej dodawać jeszcze do müsli, jeśli nie mamy świeżych, to suszone owoce.